SUPA24
Inne
Inne
Inne
601 634 PLN
(8 719 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
69 m²
Itapema

sypialniaatypical
metraż69 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

"Encantador apartamento com 2 dormitórios, sendo 1 suíte, localizado em um condomínio com infraestrutura completa. O imóvel conta com um living integr...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Itapema
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2