SUPA24
Inne
Inne
Inne
289 790 PLN
(3 916 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
74 m²
Itapema

sypialniaatypical
metraż74 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Excelente oportunidade de investimento no bairro Morretes! Apresentamos um imóvel que conta com uma suíte espaçosa, perfeita para proporcionar momento...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Itapema
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2