Lista ofert
13
13
13
514 941 PLN
(7 463 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
69 m²
Itapema
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
69 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
PRÉ LANÇAMENTO VILLA ESMERALDARua 406B2 esquina c/ a 408, Morretes, Itapema-SCAPARTAMENTOS 2 DORMITÓRIOS SENDO 1 SUÍTEFINAL 1 - Apartamento 2001 com 6...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Typ budynku:
Inny
Sprzęt:
Inny
Wiek oferty:
23dni
Zaktualizowano:
5dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Itapema
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.