Lista ofert
19
19
19
4 329 959 PLN
(13 489 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
321 m²
Itajaí
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
321 m²
łazienki
2+
Edifício Le Blanc em Balneário Camboriú
PRAIA BRAVA, NOVO – Apartamento Garden à venda no Le Blanc, Praia Brava, Itajaí
Este exclusivo apartament...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Otwarta przestrzeń życiowa
Oddzielna toaleta
Wysokie sufity
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Typ budynku:
Inny
Sprzęt:
Inny
Wiek oferty:
17dni
Zaktualizowano:
7dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Itajaí
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.