SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 233 479 PLN
(12 984 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
95 m²
RUA AFONSO PENA, Florianópolis

sypialniaatypical
metraż95 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartamento 3 quartos no Estreito, Florianópolis — 94,37m² de área privativa distribuídos em 3 dormitórios (1 suíte), 2 banheiros e garagem Entregue e...

Inny
Wiek oferty: 5dni
Zaktualizowano: 5dni

Miejscowości

RUA AFONSO PENA, Florianópolis
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond