Lista ofert
11
11
11
253 737 PLN
(4 028 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
63 m²
SERVIDAO DA GRACA, Florianópolis
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
63 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Apartamento térreo com 63 m² de área privativa, localizado na Praia do Santinho, em Florianópolis.
O imóvel é semi mobiliado e possui terraço com chu...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
1dni
Zaktualizowano:
1dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
SERVIDAO DA GRACA, Florianópolis
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.