Lista ofert
12
12
12
171 866 PLN
(5 055 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
34 m²
Rua Cônego Bernardo, Florianópolis
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
34 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Sala comercial com 34 m² privativos, localizada no HS Executivo, no bairro Trindade, em Florianópolis/SC.
Agende já uma visita através do nosso plant...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Handlowy
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Typ budynku:
Inny
Sprzęt:
Inny
Wiek oferty:
16dni
Zaktualizowano:
1dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Rua Cônego Bernardo, Florianópolis
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.