SUPA24
Inne
Inne
Inne
182 330 PLN
(3 721 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
49 m²
Rua Horácio de Mello, Cotia

sypialniaatypical
metraż49 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Ótimo apartamento com 02 dormitórios , sala, cozinha com móveis e balcões inclusos, 01 banheiro , área de serviço, 01 vaga de garagem e varanda gourm...

Inny
Wiek oferty: 15dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Rua Horácio de Mello, Cotia
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários