SUPA24
Inne
Inne
Inne
310 085 PLN
(2 168 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
143 m²
Capixaba

sypialnia3
metraż143 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

This is an apartment for those who don't give up space, natural lighting and a central location. Living and dining room with toilet, aluminum windows ...

Inny
Wiek oferty: 185dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Capixaba
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis