SUPA24
Inne
Inne
Inne
488 183 PLN
(7 749 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
63 m²
Cabedelo

sypialniaatypical
metraż63 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Um empreendimento completo com toda segurança, conforto e lazer que você merece. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prév...

Inny
Wiek oferty: 12dni
Zaktualizowano: 5dni

Miejscowości

Cabedelo
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

Trovu Imobiliária