Lista ofert
14
14
14
9 961 629 PLN
(45 487 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
219 m²
Maynards Road
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
219 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Unit 404 | Pendry Residences Barbados — 3 Bedroom Beachfront Condo for Sale in St. Peter
Welcome to Unit 404 at Pendry Residences Barbados a rare opp...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Winda
Klimatyzacja
Basen
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Umeblowany
Otwarta przestrzeń życiowa
Światło naturalne
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
108dni
Zaktualizowano:
60dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Maynards Road
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.