SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 522 583 PLN
(21 147 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
72 m²
Worellstraße, Mariahilf

sypialnia3
metraż72 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Diese charmante 3-Zimmer-Wohnung in 1060 Wien ist perfekt für Singles, Paare oder kleine Familien, die die Vorzüge eines urbanen Lebensstils schätzen....

umeblowany
Wiek oferty: 17dni
Zaktualizowano: 17dni

Miejscowości

Worellstraße, Mariahilf
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

BETTERHOMES Real GmbH