SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 883 058 PLN
(30 032 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
96 m²
Lofer

sypialnia3
metraż96 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Diese moderne Wohnung befindet sich im 2. Obergeschoss eines kürzlich fertiggestellten Mehrfamilienhauses mit insgesamt 11 Wohneinheiten, in einer ruh...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Wysokie sufityPiętroOtwarta przestrzeń życiowaWannaOddzielna toaletaKominekPo rekonstrukcjiŚwiatło naturalneStyl nowoczesny

Inny
Wiek oferty: 15dni
Zaktualizowano: 8dni

Miejscowości

Lofer
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

PMI REAL ESTATE GMBH