SUPA24
Salon
Salon
Salon
382 143 PLN
(5 308 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
72 m²
Blerimi, Bashkia Kavajë

sypialniaatypical
metraż72 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

we have for sale an apartment at liburna residence which is the biggest residence in golem , and just a few meters from the sea 

Inny
Wiek oferty: 156dni
Zaktualizowano: 156dni

Miejscowości

Blerimi, Bashkia Kavajë
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

CENTURY21 ATLANTIC