SUPA24
Dom i otoczenie; widok
Salon
Kuchnia; widok, podłoga z płytek, światło dzienne
8 178 PLN
(106 PLN / m²)
Wynajem
Nietypowy
1
77 m²
Studen (BE)

sypialniaatypical
metraż77 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Per sofort oder nach Vereinbarung vermieten wir diese moderne 3.5 Zimmerwohnung in Studen. Ausstattung der Wohnung: Wohn- und Schlafzimmer mit hochw...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Drewniana podłogaOtwarta przestrzeń życiowaOddzielna toaletaWannaKabina prysznicowaPralkaNadaje się dla zwierząt domowych

Inny
Wiek oferty: 63dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Studen (BE)
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Privera AG