SUPA24
Salon
Salon
Salon
22 762 PLN
(142 PLN / m²)
Wynajem
5
1
160 m²
Chemin des Bougeries, Plan-les-Ouates

sypialnia5
metraż160 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Au cur dun environnement résidentiel calme à Plan-les-Ouates, ce spacieux appartement de 5 pièces denviron 140 m² prend place dans une charmante maiso...

Inny
Wiek oferty: 9dni
Zaktualizowano: 9dni

Miejscowości

Chemin des Bougeries, Plan-les-Ouates
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

BETTERHOMES (Suisse) SA Etoy VD