SUPA24
Salon
Salon
Salon
17 663 PLN
(161 PLN / m²)
Wynajem
Nietypowy
2+
110 m²
Chemin des Miriouges, Lens

sypialniaatypical
metraż110 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

LOCATION. Appartement de charme en rez-de-jardin, près du golf.Trust Immobilier, agence immobilière à Crans-Montana et Genève, vous propose Ref. 4010 ...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasOddzielna kuchniaKominekPo rekonstrukcjiPogląd

Inny
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Chemin des Miriouges, Lens
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Trust Immobilier