SUPA24
Salon
Salon
Salon
5 878 PLN
(72 PLN / m²)
Wynajem
Nietypowy
1
82 m²
Via del Tiglio, Sant'Antonino

sypialniaatypical
metraż82 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Affittiamo in un immobile con grandi spazi verdi e in zona molto tranquilla, spazioso e luminoso appartamento di 3.5 locali di 82 m2 al 3° piano. Gli ...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Oddzielna kuchniaNadaje się dla zwierząt domowych

Inny
Wiek oferty: 496dni
Zaktualizowano: 495dni

Miejscowości

Via del Tiglio, Sant'Antonino
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Livit SA