SUPA24
Salon
Salon
Salon
8 176 PLN
(89 PLN / m²)
Wynajem
4
1
92 m²
Sägestrasse, Köniz

sypialnia4
metraż92 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Per 16.Februar.2026 oder nach Vereinbarung vermieten wir diese schöne 4-Zimmer-Dachwohnung.Sie befindet sich im 3. Stock (ohne Lift) und bietet Ihnen ...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Drewniana podłogaOddzielna kuchniaWannaOddzielna toaleta

Inny
Wiek oferty: 150dni
Zaktualizowano: 150dni

Miejscowości

Sägestrasse, Köniz
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Privera AG