SUPA24
Salon
Salon
Salon
8 684 PLN
(60 PLN / m²)
Wynajem
3
2+
144 m²
Prosperity Circle

sypialnia3
metraż144 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

AVAILABLE NOW on a 12-month annual lease this stunning first-floor 2-bedroom, 2-bath condominium with a den and 1-car garage in the highly sought-afte...

Inny
Wiek oferty: 149dni
Zaktualizowano: 21dni

Miejscowości

Prosperity Circle
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

The Agency | Sarasota