SUPA24
Inne
Inne
Inne
2 978 PLN
(60 PLN / m²)
Wynajem
2
1
50 m²
Булевар краља Александра, Градска општина Звездара

sypialnia2
metraż50 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

+ZVEZDARA VN 3213

Izdajemo dvosoban stan komplet renoviran i namešten. Stan se nalazi na trećem spratu od četiri.

umeblowany
Wiek oferty: 343dni
Zaktualizowano: 343dni

Miejscowości

Булевар краља Александра, Градска општина Звездара
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Veles nekretnine

JASMINA GAVRILOVIĆ PR VELES