SUPA24
Inne
Inne
Inne
3 609 PLN
(71 PLN / m²)
Wynajem
2
1
51 m²
Strada Avionului

sypialnia2
metraż51 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere in complexul rezidential Nusco City, pozitionat la cateva minute de Promenada Mall si principal...

Inny
Wiek oferty: 16dni
Zaktualizowano: 16dni

Miejscowości

Strada Avionului
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Upside Town

Chihaescu Andrei