SUPA24
Inne
Inne
Inne
5 944 PLN
(77 PLN / m²)
Wynajem
3
2+
77 m²
Șoseaua Pipera

sypialnia3
metraż77 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Va prezentam un apartament aflat la prima inchiriere cu 3 camere in Nusco City 2, un ansamblu rezidential pozitionat la cateva minute de Promenada Mal...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PiętroOtwarta przestrzeń życiowaUmeblowanyStyl nowoczesnyŚwiatło naturalneBezpieczeństwo

Inny
Wiek oferty: 17dni
Zaktualizowano: 17dni

Miejscowości

Șoseaua Pipera
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Upside Town

Chihaescu Andrei