SUPA24
Salon
Salon
Salon
91 999 PLN
(575 PLN / m²)
Wynajem
4
1
160 m²
Chemin de Rosemont, Nice

sypialnia4
metraż160 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Magnificent 160 sqm apartment with a garden, a 60 sqm tree-lined terrace, and sea view. Features 3 bedrooms and a jacuzzi. Located in a private estate...

Inny
Wiek oferty: 310dni
Zaktualizowano: 143dni

Miejscowości

Chemin de Rosemont, Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Michaël Zingraf Saint-Jean-Cap-Ferrat