SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 920 PLN
(69 PLN / m²)
Wynajem
1
1
28 m²
Lorencova, Zlín
Byczy

sypialnia1
metraż28 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Nabízíme Vám možnost pronájmu krásného a zařízeného bytu s vlastním parkovacím stáním před bytem.
Byt je zařízen kvalitním nábytkem na míru s dostat...

Inny
Wiek oferty: 1dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Lorencova, Zlín
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

REALMAN REALMAN

Radek Motyka - Dáme domov s.r.o.