SUPA24
Inne
Inne
Inne
2 359 PLN
(50 PLN / m²)
Wynajem
2
1
47 m²
Dolní, Ostrawa
Byczy

sypialnia2
metraż47 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Nově nabízíme pronájem bytu 2+1 po rekonstrukci. Byt se nachází v 7. NP panelového domu s výtahem. Kuchyňský kout je vybaven elektrickým sporákem s tr...

Nieumeblowane
Wiek oferty: 14dni
Zaktualizowano: 8dni

Miejscowości

Dolní, Ostrawa
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Ing. Ondřej Klvač

Dominika Vyskočilová