Lista ofert
20
20
20
3 842 PLN
(56 PLN / m²)
Wynajem
3
1
68 m²
Svazácká, Ostrawa
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
Byczy
sypialnia
3
metraż
68 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Hledáte místo, kde se budete cítit opravdu doma?
BO! Reality nabízí k pronájmu krásný prostorný byt 3+1 (řešen jako 4+kk) o výměře 68 m², nacházející...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Internet
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Własnościowy
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Po rekonstrukcji
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
C - Ekonomiczny
Typ budynku:
Cegła
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
16dni
Zaktualizowano:
16dni
Byczy
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Svazácká, Ostrawa
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.