SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 135 PLN
(63 PLN / m²)
Wynajem
1
1
18 m²
Omlenická, Kaplice
Byczy

sypialnia1
metraż18 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

REALDOMUS vám exkluzivně zprostředkuje pronájem bytu č.5 o dispozici 1kk o podlahové ploše 18 m2 v ulici Omlenická v Kaplici. Bytová jednotka je umíst...

Inny
Wiek oferty: 4dni
Zaktualizowano: 4dni

Miejscowości

Omlenická, Kaplice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

REALDOMUS s.r.o.

Ing. Tomáš Troják