Lista ofert
19
19
19
12 314 PLN
(56 PLN / m²)
Wynajem
3
2+
220 m²
Zagreb
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
220 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Angelus nekretnine, agencija za nekretine nudi vam za najam stan:
LOKACIJA
Stan se nalazi na I katu dobro održavane zgrade, bez lifta, u samom centru...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
2dni
Zaktualizowano:
2dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Zagreb
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.