SUPA24
Salon
Salon
Salon
3 397 PLN
(75 PLN / m²)
Wynajem
2
1
45 m²
Zagreb

sypialnia2
metraż45 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

CASA BELLA iz ponude izdvaja stan od 45 m2 na izuzetno atraktivnoj lokaciji u najužem centru grada Zagreba na nekoliko minuta hoda Trga bana Josipa Je...

Inny
Wiek oferty: 11dni
Zaktualizowano: 11dni

Miejscowości

Zagreb
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

CASA BELLA NEKRETNINE

Luka Kutle