Lista ofert
17
17
17
8 068 PLN
(56 PLN / m²)
Wynajem
4
2+
145 m²
Zagreb
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
4
metraż
145 m²
łazienki
2+
LOKACIJA:
Stan površine 145 m2, nalazi se u centru grada , 1 km od Trga bana Josipa Jelačića, u neposrednoj blizini svih sadržaja. Javni prijevoz do...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
58dni
Zaktualizowano:
45dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Zagreb
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.