Lista ofert
15
15
15
3 607 PLN
(69 PLN / m²)
Wynajem
1
1
52 m²
Zagreb
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
1
metraż
52 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
ZAGREB, PREČKO - Novouređen i nekorišten stan
Iznajmljuje se luksuzno i potpuno novo namješten stan smješten na visokom prizemlju moderne zgrade od ...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
73dni
Zaktualizowano:
10dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Zagreb
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.