SUPA24
Salon
Salon
Salon
4 246 PLN
(63 PLN / m²)
Wynajem
2
1
67 m²
Grad Rab

sypialnia2
metraż67 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Stan u centru, stara gradska jezgra, na 2. katu stare kamene kuće. Sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe ...

Inny
Wiek oferty: 56dni
Zaktualizowano: 44dni

Miejscowości

Grad Rab
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

KONTO-IMMOBILIA

Konto Immobilia