SUPA24
Inne
Inne
Inne
4 244 PLN
(53 PLN / m²)
Wynajem
3
1
80 m²
Grad Omiš

sypialnia3
metraż80 m²
łazienki1
windaNIE
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Trosoban stan, za najam, smješten na prvom katu kuće pozicionirane u prvom redu uz more u Kaštel Starom, sa zasebnim ulazom.
Ukupne površine od 80 m2,...

Inny
Wiek oferty: 52dni
Zaktualizowano: 52dni

Miejscowości

Grad Omiš
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine