SUPA24
Salon; światło dzienne, podłoga drewniana, styl nowoczesny
Salon; podłoga drewniana, światło dzienne, styl nowoczesny
Salon; światło dzienne, styl nowoczesny
9 753 PLN
(95 PLN / m²)
Wynajem
3
2+
103 m²
Rokov perivoj, Zagreb

sypialnia3
metraż103 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Stan za najam u Donjem Gradu predstavlja izuzetnu priliku za one koji traže prostran i dizajnerski uređen dom u samom centru grada. Ovaj trosobni stan...

Inny
Wiek oferty: 78dni
Zaktualizowano: 46dni

Miejscowości

Rokov perivoj, Zagreb
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Imperium-immobiliare d.o.o

Daniela Ljubić