SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 362 891 €
(13 362 € / m²)
Verkoop
4
1
102 m²
Avenue de Châtelaine, Vernier

slaapkamer4
vlak102 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

VPI Courtage SA a le plaisir de vous présenter ce bel appartement de 4 pièces, offrant une surface habitable d'environ 102 m², situé au rez-de-chaussé...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Avenue de Châtelaine, Vernier
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

VPI COURTAGE SA