SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
360 094 €
(4 046 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
89 m²
Kantonsstrasse, Turtmann-Unterems

slaapkameratypical
vlak89 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Charmante Parterrewohnung mit Gartensitzplatz und separatem Hauseingang. Die moderne, offene Küche mit hochwertigen Markengeräten und praktischer Spei...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Kantonsstrasse, Turtmann-Unterems
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BETTERHOMES (Schweiz) AG Sierre