SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
491 375 €
(7 678 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
64 m²
Allmendingenstrasse, Thun

slaapkameratypical
vlak64 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Diese stilvolle und gepflegte 2.5-Zimmer-Wohnung im 1. Stock bietet auf rund 64 m² Nettowohnfläche ein gemütliches Zuhause mit besonderem Charme und h...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Allmendingenstrasse, Thun
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Martha Ruf Immobilientreuhand AG