SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 525 431 €
(12 607 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
121 m²
Stationsstrasse, Stallikon

slaapkameratypical
vlak121 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Für Singles oder Paare, die das Besondere suchen, vereint diese Liegenschaft stilvollen Rückzug mit urbaner Nähe. Die ruhige Lage bietet Privatsphäre ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Stationsstrasse, Stallikon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PREMIUM HOMES AG