SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
922 111 €
(5 239 € / m²)
Verkoop
6+
1
176 m²
Märtplatz, Stalden (VS)

slaapkamer6+
vlak176 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Ces appartements de 5,5 pièces en construction dans une résidence résidentielle esthétique s'adressent à un large public grâce à leur fonctionnalité.L...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 87dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Märtplatz, Stalden (VS)
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Valimmobilier