SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
512 447 €
(7 321 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
70 m²
Rue du Puits-du-Géant, Sion

slaapkameratypical
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Appartement 2.5 pièces au 1er étage à SionNe manquez pas cette opportunité unique de vivre dans l'un des 19 logements exclusifs du projet immobilier "...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 125dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Rue du Puits-du-Géant, Sion
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Amma Immo Sàrl