SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
403 265 €
(6 721 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
60 m²
Chemin de l'Antenne, Saxon

slaapkameratypical
vlak60 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nous vous présentons une résidence contemporaine de 25 appartements, offrant des logements de 1.5, 2.5 et 3.5 pièces, alliant confort et modernité.Un ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 56dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Chemin de l'Antenne, Saxon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Totalconsulting Sàrl