SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
316 190 €
(4 517 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
70 m²
Sachseln

slaapkameratypical
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Renovationsobjekt: 3½-Zimmer-Wohnung mit grosser Terrasse und Ausbau nach WunschDiese helle und grosszügige 3½-Zimmer-Wohnung bietet Ihnen die seltene...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Sachseln
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

FREITAG IMMO GmbH