SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 069 080 €
(8 099 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
132 m²
Route de Daillens, Penthalaz

slaapkameratypical
vlak132 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Alliez authenticité, volumes et modernité dans ce magnifique appartement en duplex, situé au 1er étage dune ancienne ferme vaudoise soigneusement réno...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 52dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Route de Daillens, Penthalaz
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Meg Immo Sàrl