SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
722 411 €
(6 880 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
105 m²
Place Centrale, Monthey

slaapkameratypical
vlak105 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Valimmobilier SA à le plaisir de vous présenter : La Kaazelle - nouvelle promotion éco-responsable au coeur de la Ville de MontheyCe nouveau projet de...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteApart toiletHalKeukenapparatuurHouten vloerNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 84dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Place Centrale, Monthey
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Valimmobilier