SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 068 507 €
(8 219 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
130 m²
Via Rinaldo Simen, Minusio

slaapkameratypical
vlak130 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

VENDESI A MINUSIO - AMPIO APPARTAMENTO DI 4.5 LOCALI AL PIANTERRENO CON VISTA LAGO (RES. SECONDARIA)Vendesi a Minusio, in zona privilegiata e ben serv...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 57dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Via Rinaldo Simen, Minusio
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

FIDIFIM Sagl