SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
431 519 €
(6 165 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
70 m²
Route du Chablais, Massongex

slaapkameratypical
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

EN VENTE UNIQUEMENT CHEZ DRAPEL IMMOBILIERSitué au coeur du charmant village de Massongex, proche de toutes les commodités, les transports en commun t...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 74dagen
Bijgewerkt: 74dagen

Plaatsen

Route du Chablais, Massongex
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Drapel Immobilier Sàrl