SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
797 119 €
(6 698 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
119 m²
Chemin du Milieu, Martigny

slaapkameratypical
vlak119 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nous vous proposons un appartement de 3.5de 90m2 pièces avec très grande terrasse de 87m2 à Martigny, chemin du Milieu. Construction de 2012 en ossatu...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 13dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Chemin du Milieu, Martigny
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PASCAL BRUCHEZ