SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
762 788 €
(7 335 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
104 m²
Bahnhofstrasse, Märstetten

slaapkameratypical
vlak104 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Stilvolle, frisch renovierte 4.5-Zimmer-Wohnung in MärstettenDiese lichtdurchflutete Eigentumswohnung im 1. Obergeschoss überzeugt durch ein modernes ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Bahnhofstrasse, Märstetten
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ImmoLeague AG