SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 922 040 €
(14 538 € / m²)
Verkoop
6+
1
201 m²
Route de la Conversion, Lutry

slaapkamer6+
vlak201 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Magnifique duplex terrasse avec vue imprenable à LutryCe superbe duplex 6.5 pièces avec une terrasse de 35 m2 ,est l'endroit idéal pour vous instal...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Route de la Conversion, Lutry
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Leman Relocation